معرفی

استارتاپ مهروبو، مجموعه‌ای متشکل از اساتید و پژوهشگران دانشگاه‌های برتر کشور با هدف تیدیل خدمات سنتی در حوزه‌ی کودک به خدمات مدرن با استفاده از تکنولوژی می‌باشد.
با محصولات مهروبو، شما می‌توانید با استفاده از تکنولوژی روز دنیا، به آموزش هدفمند کودک خود بپردازید و مطمئن باشید که با بهره‌گیری از هوش مصنوعی در کنار بهره‌مندی از متخصصین، می‌توانید بهترین تصمیم را در زمینه‌ی انتخاب راه درست برای کودک خود داشته باشید.
هدف ما استفاده از نقاط قوت تکنولوژی برای پوشش مشکلات و نقاط ضعف خدمات سنتی در حوزه‌ی کودک است و این کار را با تولید اپلیکیشن، بازی و پرسشنامه‌های شناختی برای خانواده‌ها، کودکان و متخصصین این حوزه، انجام می‌دهیم.
محصول

محصول اولیه‌ی این استارتاپ، به غربالگری زودهنگام و هوشمند اتیسم با استفاده از پرسشنامه می‌پردازد که دارای دقت بسیار بالایی است و به خانواده کمک می‌کند تا در سنین طلایی کودک بتواند با مراجعه به متخصص و کلینیک، فرآیندهای درمانی و توانبخشی را آغاز کند تا نهایتا منجر به اثربخشی بالاتر و برداشته شدن بسیاری از مشکلات پیش روی خانواده گردد.
این محصول، چالش‌هایی همچون دقت غربالگری اولیه‌ی اتیسم، دسترسی طیف‌های مختلف جامعه به غربالگری، نیاز به منتظر ماندن در صف نوبت‌های طولانی، هزینه‌های رفت آمد ناشی از نبود امکانات در شهرهای کوچکتر و نیز بحث پذیرش را به خوبی پاسخ می‌دهد.
محصول دیگر استارتاپ مهروبو، گیم شناختی موزیکوبو می‌باشد. این بازی که هم اکنون در مرحله‌ی تحقیق و توسعه می‌باشد، با بهره‌گیری از دانش هوش مصنوعی، بازی‌های دیجیتال و موسیقی درمانی به غربالگری و توانبخشی کودکان دارای اختلال اتیسم می‌پردازد و در کنار محصول قبلی، قابلیت اطمینان نتیجه‌ی غربالگری را بسیار بالاتر می‌برد (این محصول، غربالگری را روی خود کودک انجام می‌دهد).


Slide1 (3)